Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników.
Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu.
Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

Zapraszamy na Dzień Otwarty 2018

wydarzenia

Zapraszamy na Dzień Otwarty MCK Bełchatów, który odbędzie się już 8 września, w godzinach od 14.00 do 17.00 na placu przy MCK PGE Gigantach Mocy. Na miejscu będzie można zapoznać się z nową ofertą na nadchodzący sezon kulturalny, zapisać się na zajęcia, nieodpłatnie zwiedzić naszą Ekspozycję oraz wziąć udział w licznych atrakcjach.

Jak co roku, Miejskie Centrum Kultury otwiera szeroko drzwi aby przyjąć wszystkich gości zainteresowanych jego działalnością. W tym roku, oprócz tradycyjnej prezentacji nowej oferty kulturalnej, na bełchatowian czekać będzie mnóstwo ciekawych atrakcji!
Na scenie plenerowej zaprezentują się grupy artystyczne MCK a wokół niej staną stoiska warsztatowe oraz prace uczestników całorocznych zajęć.

To nie wszystko! Najmłodsi będą mogli wziąć udział w zabawach animacyjnych a dla zwiedzających bezpłatnie udostępniona zostanie interaktywna Ekspozycja PGE Giganty Mocy. Wydarzenie zakończy przedpremierowy, familijny seans filmu „Lego Ninjago”, w kinie KULTURA (godzina: 17:00).

W przypadku niepogody, wydarzenie odbędzie się na dolnym holu MCK PGE Gigantów Mocy.

Sponsor tytularny

PGE

Organizator

Sponsor 2ROTTripadvisorPOT