Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników.
Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu.
Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

III Bełchatowski Dzień Gier Planszowych

wydarzenia

Drodzy fani planszówek! Miłośnicy gier, rozgrywek i turniejów! Nasi drodzy czytelnicy! Was wszystkich i każdego z osobna zapraszamy na „III Bełchatowski Gier Dzień Planszowych”. Wydarzenie odbędzie się w sobotę 11. sierpnia na dolnym holu MCK PGE Gigantów Mocy.

Podczas wakacyjnego spotkania z planszówkami zagramy z Wami w wiele nowych gier planszowych i karcianych, które zaprezentujemy Wam dzięki przychylności Kapitan Nauka, Alexander Toys, 2Pionki, Black Monk Games, Gry planszowe Lucrum Games, Ostatnia Tawerna,  Galakta, NSKN Games, REBEL.pl Bard Centrum Gier. W naszym Games Roomie nie zabraknie gier dla małych i dużych fanów gier bez prądu. 

W sobotnie popołudnie, na zainteresowanych czekać będzie również munchkinowy turniej. Graliście kiedyś w Munchkina? Podziemia, potwory, rzucanie klątw ... To właśnie Munchkin! Chcecie przyłączyć się d gry? Zgłoście się do turnieju, podczas którego pokażecie innym, kto rozdaje karty. Do turnieju, który zaplanowaliśmy na 15.00 zgłaszać się możecie od godziny 14.00 przy stanowisku z grami.

Chcecie rozpocząć przygodę z grami fabularnymi RPG? Wpadnijcie do nas i przyłączcie się do początkujących erpegowców. Zagramy wspólnie w Warhammer Fantasy Role Play, a pośród uczestników sesji rozlosujemy podręcznik podstawowy do Warhammera i komplet kostek – czyli wszystko co potrzebne, aby samemu zebrać grupę znajomych i zacząć grać. 
Zapisy do sesji RPG prowadzimy porzez zgłoszenie w wiadomości prywatnej na www.fb.com/gigantymocy. Zapisy przyjmować też będziemy w dniu imprezy od godz. 14.00 przy stanowisku z grami.


Najmłodszych graczy zapraszamy do wspólnej zabawy, zdrowej rywalizacji i udziału w konkursie na najfajniejszą grę chodnikową! W naszej kreatywnej strefie zabaw, dzieciaki będą mogły wykazać się fantazją i narysować kredą własne gry podwórkowe. Na autorów najciekawszych pomysłów czekają nagrody od Kapitana Nauka. 


Będzie nam miło, jeśli wpadniecie, zaprosicie znajomych i rozpowszechnicie informację o naszym wydarzeniu.

Zabierzcie ze sobą własne gry i dobry humor! Do zobaczenia.

 

 

Sponsor tytularny

PGE

Organizator

Sponsor 2ROTTripadvisorPOT