Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników.
Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu.
Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

Szukasz pomysłu na weekend w przystępnej cenie?

wydarzenia

Mamy dla Was dobrą wiadomość! Po raz kolejny rusza akcja „Polska zobacz więcej”, dzięki której zwiedzicie największe polskie atrakcje w obniżonej promocyjnej cenie. Do akcji przystąpią również PGE Giganty Mocy, które w dniach 9-11 marca zaoferują swym klientom bilety za pół ceny.

„POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ – WEEKEND ZA PÓŁ CENY” to ogólnopolska akcja promocyjna, skierowana zarówno do branży turystycznej, jak również do osób prywatnych, które mają możliwość skorzystania z 50% zniżki na wybrane usługi turystyczne w całym kraju.

Głównym celem akcji, zorganizowanej przez Ministerstwo Sportu i Turystyki wraz z Polską Organizacją Turystyczną, jest umożliwienie jak największej liczbie Polaków skorzystanie z atrakcji turystycznych w wyjątkowo korzystnej cenie, jak również zachęcenie ich do częstszego podróżowania po Polsce, i to nie tylko w sezonie wakacyjnym. Tegoroczna, wiosenna edycja akcji przypadnie na weekend 9-11 marca 2018.

Na podróżowanie zawsze jest sezon, dlatego zachęcamy Was do skorzystania z promocji!

JAK ZWIEDZIĆ PGE GIGANTY MOCY ZA PÓŁ CENY?

Jeśli jesteś zainteresowany skorzystaniem z promocyjnej oferty PGE Gigantów Mocy, zapraszamy Cię do odwiedzenia naszego Muzeum, w którym w dniach 9-11.03.2018 za zakupione w kasie bilety zapłacisz o połowę mniej. Nasza oferta zniżkowa dotyczy wszystkich gości indywidualnych, zarówno dzieci, jak i dorosłych. Bilety w obniżonej cenie zakupisz już po 21.02.2018 online: www.bilety.mckbelchatow.pl lub w kasie MCK PGE Gigantów Mocy.
Jeśli chciałbyś spędzić w Bełchatowie cały dzień zapoznaj się z naszą propozycją energetycznej wycieczki po energetycznym centrum Polski:TUTAJ 

JAK ZNALEŹĆ INNĄ PROMOCYJNĄ OFERTĘ?

Jeśli chciałbyś zapoznać się z pełną ofertą turystyczną przygotowaną w ramach akcji „Polska zobacz więcej – Weekend za pół ceny”, przedstawioną za pomocą mapy lub wyszukiwarki partnerów na witrynie "Polska zobacz więcej", zajrzyj TUTAJ

 

Sponsor tytularny

PGE

Organizator

Sponsor 2ROTTripadvisorPOT