Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników.
Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu.
Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

Wakacyjne zajęcia w MCK

✔ ODKRYWAMY APLIKACJE MOBILNE – TWÓRCZA ZABAWA OBRAZEM

Zajęcia dla kreatywnych nastolatków, które kochają swoje smartfony. Podczas zajęć dowiecie się jak wykorzystać aplikacje mobilne do stworzenia interaktywnej prezentacji z wykorzystaniem filmów i zdjęć. Nauczymy się obrabiać zdjęcia w aplikacji Pixlr, wykonywać projekty graficzne w aplikacji Canva oraz wykonywać interaktywne prezentacje w aplikacji Thinglink. Wyjdziemy w teren, żeby wykonać zdjęcia i zebrać materiał do prezentacji. Każdy uczestnik warsztatów wykona swoją prezentację z własnoręcznie przygotowanymi projektami graficznymi i zdjęciami. Warunkiem koniecznym do wzięcia udziału w warsztatach jest posiadanie telefonu z systemem Android lub iOS z wgranymi wymienionymi aplikacjami.
Data: 19,20.07.2018
Godzina: 10:00-11:30
Miejsce: Sala warsztatowa PGE GM
Liczba uczestników: 10
Wiek: 10-14 lat
Bilety: Zajęcia bezpłatne, obowiązują zapisy, decyduje kolejność zgłoszeń  - zgłoszenia tylko na formularzu zgłoszeniowym (aby pobrać formularz kliknij TUTAJ) - należy wysłać na adres: m.stanasiuk@gigantymocy.pl

Warsztaty przygotowane w oparciu o scenariusze autorstwa p. Sylwii Żółkiewskiej, zawarte w publikacji "Aplikacje mobilne dla kultury".

Więcej o aplikacjach mobilnych w kulturze znajdziesz tu: https://bit.ly/2KcCfVB

 

Sponsor tytularny

PGE

Organizator

Sponsor 2ROTTripadvisorPOT