Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników.
Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu.
Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

"INNOWACJE W EDUKACJI - TRENDY 2018" - Konferencja Oświatowa

 

Jesteśmy interaktywnym muzeum, ale również centrum edukacji nieformalnej, należącym do „Porozumienia Społeczeństwo i Nauka” - ogólnopolskiej sieci instytucji non-profit ukierunkowanych na rozwój społeczeństwa oparty na edukacji, nauce, technice i innowacji.

Na co dzień współpracujemy zarówno z przedstawicielami środowiska centrów i muzeów nauki, jak również dyrektorami i nauczycielami z ogólnopolskich przedszkoli i szkół. Znamy możliwości placówek popularyzujących naukę, każdego dnia poznajemy również oczekiwania i potrzeby pracowników placówek oświatowych. Wychodząc naprzeciw tym oczekiwaniom, a także wyzwaniom współczesności, pragniemy zaprosić Państwa do udziału w konferencji „Innowacje w edukacji”, która zorganizowana zostanie w PGE Gigantach Mocy w Bełchatowie w marcu 2018r.

Podczas wydarzenia poznacie Państwo innowacyjne metody edukacji dzieci i młodzieży, a także nowości technologiczne ułatwiające, codzienną działalność i zarządzanie placówką oświatową. W trakcie trwania naszych paneli dyskusyjnych oraz w strefie wystawców, będziecie mieć możliwość wymiany poglądów i doświadczeń z pracownikami centrów nauki nieformalnej. Przedstawiciele instytucji zajmujących się na co dzień informacją nt. Funduszy Europejskich zapoznają Państwa natomiast z programami unijnymi dla szkół i placówek oświatowych.

Dopełnieniem programu będzie prezentacja obiektu MCK PGE Giganty Mocy modernizowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach projektu "Zwiększenie dostępu do kultury poprzez zakup wyposażenia dla Miejskiego Centrum Kultury w Bełchatowie", dofinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020.

Edukacja to nasza pasja, z którą chcemy się z Państwem podzielić!

 

TERMINY:

Konferencja zorganizowana zostanie w dniu 9 marca 2018r. w godz. 9.00-18.00.

 

MIEJSCE:

EKSPOZYCJA PGE GIGANTY MOCY w Bełchatowie
pl. Narutowicza 3
97-400 Bełchatów
 

KONWENCJA WYDARZENIA:

Zakładamy organizację dwóch bloków tematycznych:

BLOK I. Blok poświęcony nowoczesnym i nowatorskim metodom nauczania oraz roli ośrodków edukacji nieformalnej w edukacji dzieci i młodzieży (poprzez pojęcie "nowoczesny" rozumiemy, szeroko pojmowane innowacje, wynikające z trwającej od lat rewolucji informacyjnej, będące następstwem "galopującego" postępu technologicznego i technicznego, wywierające wpływ i implikujące zmiany w każdej dziedzinie współczesnego życia, w tym również  w edukacji). 

BLOK II. Nowoczesne narzędzia i pomoce edukacyjne w szkole - blok poświęcony nowinkom technicznym.

 

OPŁATY:

Udział w konferencji jest bezpłatny.

 

ZGŁOŚ UDZIAŁ:

Nabór zgłoszeń do udziału w konferencji został już zakończony. 


Jeśli masz pytania, prześlij je nam w formie wiadomości na profilu społecznościowym: www.fb.com/gigantymocy. 

 

Konferencja zorganizowana zostanie w ramach projektu "Zwiększenie dostępu do kultury poprzez zakup wyposażenia dla Miejskiego Centrum Kultury w Bełchatowie", dofinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020.

 

Sponsor tytularny

PGE

Organizator

Sponsor 2ROTTripadvisorPOT