PGE Giganty Mocy - Pierwsze w Polsce muzeum o węglu i energii. Doskonały pomysł na wycieczkę szkolną. Muzeum w Łódzkiem atrakcyjne dla rodzin z dzieckiem, dziećmi, rodziną.
Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników. Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu. Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

Regionalna Organizacja Turystyczna Województwa Łódzkiego

Jesteśmy członkiem Regionalnej Organizacji Turystycznej od 2014r. Porozumienie o współpracy pomiędzy MCK Bełchatów, a Organizacją podpisane zostało 5 czerwca 2014r.

Przynależność do Regionalnej Organizacji Turystycznej zobowiązuje, dlatego też mamy nadzieję, iż stale rozszerzana przez nas oferta wydarzeń kulturalnych, a także działalność Ekspozycji PGE Giganty Mocy przyczynią się do promocji nie tylko Bełchatowa, ale całego województwa łódzkiego. Liczymy również na to, że współpraca z ROT WŁ zaowocuje wieloma wspólnymi projektami turystycznymi, reklamowymi, a także dopingować nas będzie do ciągłego podnoszenia jakości oferowanych przez nas usług.

Regionalna Organizacja Turystyczna Województwa Łódzkiego została założona w lipcu 2002 roku na mocy ustawy o stowarzyszeniach oraz ustawy o Polskiej Organizacji Turystycznej. W grudniu 2003 roku powołano biuro, które realizuje zadania i projekty wyznaczone przez Zarząd. W skład Organizacji wchodzą jednostki samorządu terytorialnego (województwa, powiaty, gminy i miasta), organizacje, stowarzyszenia, izby i związki branżowe, a także firmy działające w branży turystycznej. Głównym celem działalności ROT WL jest kreowanie i upowszechnianie wizerunku województwa łódzkiego, jako regionu atrakcyjnego turystycznie zarówno w kraju, poza jego granicami, jak i wśród samych mieszkańców Regionu Łódzkiego. 

 

 

Sponsor tytularny

PGE

Organizator

Sponsor 2ROTTripadvisorPOT