Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników.
Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu.
Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

Nagroda Klubu Twórców Reklamy za projekt graficzny Gigusiów Brunatnych

Firma New Amsterdam, w roku 2013, została nagrodzona statuetką KTR za projekt graficzny 3D rodziny Gigusiów Brunatnych i ich świata, wykonany na potrzeby Ekspozycji PGE Giganty Mocy w Bełchatowie. Konkurs, w którego ubiegłorocznej edycji firma New Amsterdam zdobyła tę ważną nagrodę, jest największym i najbardziej rzetelnym polskim festiwalem kreacji reklamowej.


Krakowska Firma New Amsterdam, założona w 2011 r. przez Wojciecha Florczyka oraz Krzysztofa Dykasa, zajmuje się kompleksową realizacją ekspozycji muzealnych i wystawienniczych - od adaptacji scenograficznej, projektowania graficznego, po kreację i produkcję multimediów. Wszystkie propozycje interaktywne i audiowizualne są odpowiedzią na aktualne trendy i ponadczasową funkcjonalność.
 

Wśród największych realizacji znajdują się projekty takie jak: Rynek Podziemny w Krakowie, Centrum Poznawcze przy Hali Stulecia we Wrocławiu, Wystawa "O obrotach" w Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy w Toruniu, PGE Giganty Mocy w Bełchatowie czy ekspozycje typu showroom dla Bosch & Siemens oraz T-mobile w Warszawie oraz dla firmy Kronopol w Żarach.

Sponsor tytularny

PGE

Organizator

Sponsor 2ROTTripadvisorPOT