PGE Giganty Mocy - Pierwsze w Polsce muzeum o węglu i energii. Doskonały pomysł na wycieczkę szkolną. Muzeum w Łódzkiem atrakcyjne dla rodzin z dzieckiem, dziećmi, rodziną.
Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników. Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu. Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

Zwierzęta i ich młode

Zapraszamy najmłodszych i Was — rodziców do wspólnej zabawy i zapoznania się z naszą interaktywną tablicą Thinglink „Zwierzęta i ich młode”.

Na edukacyjnej fotografii znajdziecie kolorowe ikony. Przyjrzyjcie się im wspólnie z dziećmi, a następnie pozwólcie małym odkrywcom przejąć inicjatywę.

Naszą prezentację rozbudowaliśmy o aktywne linki, skrywające: filmy, dźwięki, zdjęcia i ciekawostki, na temat zwierząt i ich młodych. Podglądając kolejne ikony, nawet małe dziecko zaangażuje się w poszukiwanie informacji i będzie czerpało radość z odkrywania. Pozna wybrane zwierzęta żyjące w wiejskiej zagrodzie, a także nazewnictwo zwierząt dorosłych i ich dzieci, a jeśli włączycie dźwięk, usłyszy ich odgłosy.

Po wspólnej zabawie, zapraszamy Was do wykonania, ukrytej na naszej tablicy, pracy plastycznej.

Chcecie dowiedzieć się, dlaczego warto korzystać z naszych tablic?

Prezentacje edukacyjne Thinglink mają liczne zalety edukacyjne, pośród których wymienić można interaktywność, multimedialność oraz wielozmysłowość. Wykorzystanie tablic w procesie edukacji zwiększa szanse na trwałe zapamiętanie omawianego, dlatego serdecznie Was zapraszamy do ich wypróbowania!


Wybrane materiały źródłowe pochodzą ze stron: YouTube oraz Pixabay.

Sponsor tytularny

PGE

Organizator

Sponsor 2ROTTripadvisorPOT