PGE Giganty Mocy - Pierwsze w Polsce muzeum o węglu i energii. Doskonały pomysł na wycieczkę szkolną. Muzeum w Łódzkiem atrakcyjne dla rodzin z dzieckiem, dziećmi, rodziną.
Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników. Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu. Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

Woda w życiu człowieka

Zachęcamy Was i Wasze pociechy do zapoznania się z interaktywną tablicą Thinglink „Woda w życiu człowieka”.

Na fotografii znajdziecie aktywne piktogramy, klikając w nie, odkryjecie multimedia: filmy, zdjęcia i ciekawostki, dzięki którym poznacie właściwości wody – niezbędnego składnika pokarmowego.
Dowiecie się też tego, że woda, którą pijemy, jest tą samą, którą piły dinozaury …

Zyskacie wiedzę o zawartości wody w ciele człowieka oraz poszczególnych organach i poznacie jej właściwości prozdrowotne.

Z naszej prezentacji dzieci dowiedzą się nie tylko tego, gdzie woda znajduje zastosowanie, ale również co ją zanieczyszcza i jak można temu zanieczyszczeniu zapobiegać. Dzięki temu dzieci uświadomią sobie potrzebę dbałości o najbliższe otoczenie.

Życzymy Wam udanego odkrywania!

Kliknij na zdjęcie, aby przejść do interaktywnej tablicy. 

Wybrane materiały źródłowe pochodzą ze stron: YouTube oraz Pixabay.

Sponsor tytularny

PGE

Organizator

Sponsor 2ROTTripadvisorPOT