PGE Giganty Mocy - Pierwsze w Polsce muzeum o węglu i energii. Doskonały pomysł na wycieczkę szkolną. Muzeum w Łódzkiem atrakcyjne dla rodzin z dzieckiem, dziećmi, rodziną.
Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników. Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu. Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

Nasze Polskie Wody

Przedstawiamy Wam serię tablic edukacyjnych „Woda”, przygotowanych z myślą zarówno o małych jak i dużych odkrywcach – uczniach szkół podstawowych.

Nasze tablice Thinglink posiadają liczne zalety edukacyjne, pośród których wymienić można interaktywność, wielozmysłowość oraz multimedialność.

Prezentacje rozbudowaliśmy o aktywne ikony, skrywające: filmy, dźwięki, zdjęcia i ciekawostki, dzięki którym nawet małe dziecko zaangażuje się, w odszukiwanie kolejnych informacji na temat prezentowanego zagadnienia i będzie czerpało radość z odkrywania.

Wykorzystanie tablic Thinglink w procesie edukacji, zwiększa szanse na trwałe zapamiętanie omawianego, dlatego serdecznie Was zapraszamy do ich wypróbowania.  

Kliknij na zdjęcie, aby przejść do interaktywnej tablicy. 


Wybrane materiały źródłowe pochodzą ze stron: YouTube oraz Pixabay.

Sponsor tytularny

PGE

Organizator

Sponsor 2ROTTripadvisorPOT