PGE Giganty Mocy - Pierwsze w Polsce muzeum o węglu i energii. Doskonały pomysł na wycieczkę szkolną. Muzeum w Łódzkiem atrakcyjne dla rodzin z dzieckiem, dziećmi, rodziną.
Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników. Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu. Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

O wodzie w przyrodzie

Przedstawiamy Wam serię tablic edukacyjnych „Woda”, przygotowanych z myślą zarówno o małych jak i dużych odkrywcach – uczniach szkół podstawowych.

Nasze tablice Thinglink posiadają liczne zalety edukacyjne, pośród których wymienić można interaktywność, wielozmysłowość oraz multimedialność.

Wykorzystanie tablic Thinklink w procesie edukacji, zwiększa szanse na trwałe zapamiętanie omawianego zagadnienia, dlatego serdecznie Was zapraszamy do ich wypróbowania. 

Tablicę O wodzie w przyrodzie możecie obejrzeć nawet z małymi dziećmi. Podczas odkrywania kolejnych ikon będzie się doskonale bawić, a dzięki dodanym i wbudowanym w tablice Thinglink multimediom, zyskacie wiedzę, włączając i odsłuchując kolejne nagrania lektorskie, podglądając zdjęcia i filmy.

Klikajcie i odkrywajcie wspólnie kolejne ikony, a zyskacie wiedzę o tym, w jakich stanach skupienia i postaci woda może występować, ile jest jej w przyrodzie. Po obejrzeniu prezentacji, Wasze maluchy zrozumieją, dlaczego Zmienia nazywana jest niebieską planetą. 

Przeszukajcie każdą z ikon, a pod jedną z nich znajdziecie niespodziankę  — ciekawe doświadczenie przyrodnicze.

Życzymy Wam udanej zabawy!

Kliknij na zdjęcie, aby przejść do interaktywnej tablicy. 


Wybrane materiały źródłowe pochodzą ze stron: YouTube.

Sponsor tytularny

PGE

Organizator

Sponsor 2ROTTripadvisorPOT