PGE Giganty Mocy - Pierwsze w Polsce muzeum o węglu i energii. Doskonały pomysł na wycieczkę szkolną. Muzeum w Łódzkiem atrakcyjne dla rodzin z dzieckiem, dziećmi, rodziną.
Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników. Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu. Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

Witaj wiosno! Uwaga trujące!

Przedstawiamy Wam serię naszych interaktywnych prezentacji „Witaj wiosno!”, przygotowanych dla nauczycieli, rodziców oraz ich podopiecznych w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym.

Nasze tablice wspomagają uczenie się i prezentują zagadnienia przyrodnicze zgodne z podstawą programową dla klas 1-3 szkoły podstawowej.

Dzięki wykorzystanym w prezentacjach multimediom (aktywnym linkom, zdjęciom, nagraniom audio i video oraz treściom) zarówno mały, jak i duży odkrywca będzie mógł wejść w interakcję i zaangażować się w odszukiwanie kolejnych informacji na temat prezentowanego zagadnienia.

Spójrzcie na fotografię, klikajcie i odkrywajcie ciekawostki, dzięki którym zyskacie wiedzę na temat niebezpiecznych dla zdrowia grzybów i roślin całorocznych lub tych pojawiających się wraz z wiosną w naszych ogrodach, na łąkach i w lasach.

Czy wiecie, że konwalia jest rośliną toksyczną? Zajrzyjcie do naszej prezentacji, a dowiecie się więcej o kwiecie, który często pojawia się w naszym ogrodzie i zagraża dzieciom oraz domowym pupilom.

Zachęcamy, przejrzyjcie naszą edukacyjną tablicę wspólnie z dzieckiem, a zyska ono wiedzę i nauczy się rozpoznawać niebezpieczne rośliny i grzyby.

Jeśli dobrze przeszukacie wszystkie okienka, znajdziecie pomysł na #diy - ciekawą dekorację. Umieszczając ją w donicy, słoiku lub małym wazonie możecie wyczarować naturalne, roślinne lub leśne kompozycje.

Życzymy Wam udanego odkrywania!

Kliknij na zdjęcie, aby przejść do interaktywnej tablicy. 


Wybrane materiały źródłowe pochodzą ze serwisów: YouTube oraz Pixabay.

Sponsor tytularny

PGE

Organizator

Sponsor 2ROTTripadvisorPOT