PGE Giganty Mocy - Pierwsze w Polsce muzeum o węglu i energii. Doskonały pomysł na wycieczkę szkolną. Muzeum w Łódzkiem atrakcyjne dla rodzin z dzieckiem, dziećmi, rodziną.
Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników. Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu. Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

Wiosna w sadzie - Pszczele Królestwo

Zapraszamy Was do zapoznania się z naszym cyklem tablic interaktywnych ThingLink "Wiosna w sadzie".

Pod ukrytymi na zdjęciach ikonkami znajdziecie: aktywne linki, filmy, grafiki, dźwięki i informacje prezentujące omawiane zagadnienie, ukryte przez naszych edukatorów. 

Oglądając tablicę edukacyjną: "Pszczoły" poznacie wiele ciekawostek, dotyczących życia i obyczajów tych pożytecznych owadów i dowiecie się do czego właścicwie służy plaster miodu.

Odkryjcie każdą z ikon, a pod jedną z nich znajdziecie niespodziankę pomysł na pracę techniczną #diy - domek dla dzikich zapylaczy. Będziecie go mogli rozwiesić w swoim ogrodzie lub na jednym z pobliskich drzew.

Życzymy udanej zabawy. 

 

Kliknij na zdjęcie, aby przejść do interaktywnej tablicy. 

 


Wybrane materiały źródłowe pochodzą ze serwisów: YouTube oraz Pixabay.

Sponsor tytularny

PGE

Organizator

Sponsor 2ROTTripadvisorPOT