PGE Giganty Mocy - Pierwsze w Polsce muzeum o węglu i energii. Doskonały pomysł na wycieczkę szkolną. Muzeum w Łódzkiem atrakcyjne dla rodzin z dzieckiem, dziećmi, rodziną.
Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników. Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu. Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

Witaj wiosno! Zwierzęta na majowej łące.

Przedstawiamy Ci serię naszych interaktywnych prezentacji „Witaj wiosno!”, przygotowanych dla nauczycieli, rodziców oraz ich podopiecznych w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym.

Nasze tablice wspomagają uczenie się i prezentują zagadnienia przyrodnicze zgodne z podstawą programową dla klas 1-3 szkoły podstawowej.

Dzięki wykorzystanym w prezentacjach multimediom (aktywnym linkom, zdjęciom, nagraniom audio i video oraz treściom) zarówno mały, jak i duży odkrywca będzie mógł wejść w interakcję i zaangażować się w odszukiwanie kolejnych informacji na temat prezentowanego zagadnienia.

Tablica „Zwierzęta na majowej łące” to interaktywna prezentacja, która przybliży oglądającym informacje na temat owadów zamieszkujących jeden z lądowych ekosystemów - łąkę.

Przeglądając ukryte przez naszych edukatorów informacje dowiecie się tego, czy biedronka jest chrząszczem, a trzmiel bąkiem. Zyskacie również wiedzę na temat dzikich zapylaczy, a filmowy poradnik podpowie Wam, jak zachować się w przypadku pożaru na łące.

Pod jedną z ikon znajdziecie też inspirację do wykonania #diy-pracy plastyczno-technicznej „Motyle z papieru".

Życzymy Wam wielu odkryć i udanej zabawy!

Kliknij na zdjęcie, aby przejść do interaktywnej tablicy. 

 


Wybrane materiały źródłowe pochodzą ze stron: YouTube oraz Pixabay.

Sponsor tytularny

PGE

Organizator

Sponsor 2ROTTripadvisorPOT