PGE Giganty Mocy - Pierwsze w Polsce muzeum o węglu i energii. Doskonały pomysł na wycieczkę szkolną. Muzeum w Łódzkiem atrakcyjne dla rodzin z dzieckiem, dziećmi, rodziną.
Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników. Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu. Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

Wiosna w sadzie - Od kwiatu do owocu

Przedstawiamy Ci serię naszych interaktywnych prezentacji „Wiosna w sadzie”, przygotowanych dla nauczycieli, rodziców oraz ich podopiecznych w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym.

Nasze tablice wspomagają uczenie się i  wspierają dostrzeganie środowiska przyrodniczego i jego eksplorację zgodnie z podstawą programową dla klas 1-3 szkoły podstawowej - edukacja wczesnoszkolna.

Dzięki wykorzystanym w prezentacjach multimediom (aktywnym linkom, zdjęciom, nagraniom audio i video oraz treściom) zarówno mały, jak i duży odkrywca będzie mógł wejść w interakcję i zaangażować się w odszukiwanie kolejnych informacji na temat prezentowanego zagadnienia.

Oglądając tablicę edukacyjną: "Od kwiatu do owocu" dziecko zrozumie wzajemne powiązania składników środowiska przyrodniczego i zyska odpowiedzi na pytania, dlaczego kwitnące drzewa zamieniają się w owocowe, jak powstaje i czy z każdego kwiatu wyrośnie owoc, a także jacy zwierzęcy super bohaterowie  odgrywają ważną rolę w funkcjonowaniu zdrowego ekosystemu. 

Odpowiedzi na każde z pytań udzieli Wam nasza główna instruktorka - Agnieszka, której głos usłyszycie podczas nagrania. 

Przeszukajcie każdą z ikon, gdyż pod jedną z nich ukryliśmy dla Was niespodziankę - pomysł na wiosenną pracę plastyczną.

Życzymy owocnego odkrywania!

Wybrane materiały źródłowe pochodzą ze stron: YouTube oraz Pixabay.

Sponsor tytularny

PGE

Organizator

Sponsor 2ROTTripadvisorPOT