PGE Giganty Mocy - Pierwsze w Polsce muzeum o węglu i energii. Doskonały pomysł na wycieczkę szkolną. Muzeum w Łódzkiem atrakcyjne dla rodzin z dzieckiem, dziećmi, rodziną.
Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników. Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu. Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

Witaj wiosno! Kwiaty na majowej łące.

Przedstawiamy Wam serię naszych interaktywnych prezentacji „Witaj wiosno!”, przygotowanych dla nauczycieli, rodziców oraz ich podopiecznych w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym.

Nasze tablice wspomagają uczenie się i prezentują zagadnienia przyrodnicze zgodne z podstawą programową dla klas 1-3 szkoły podstawowej.

Dzięki wykorzystanym w prezentacjach multimediom (aktywnym linkom, zdjęciom, nagraniom audio i video oraz treściom) zarówno mały, jak i duży odkrywca będzie mógł wejść w interakcję i zaangażować się w odszukiwanie kolejnych informacji na temat prezentowanego zagadnienia.

Zerknijcie na naszą ukwieconą tablicę edukacyjną. Prezentacja ta nie tylko cieszy oko, ale i prezentuje informacje oraz zdjęcia kwiatów użytecznych człowiekowi, przydatnych w ziołolecznictwie oraz jadalnych.

Pokażcie tablicę dzieciom, a zyskają — zanikającą już umiejętność — rozpoznawania roślin występujących na naszych rodzimych łąkach.

Pod jedną z ikon znajdziecie pomysł na #diy – pracę plastyczną: majowa łąka na szkle.

Życzymy owocnego odkrywania!

Kliknij na zdjęcie, aby przejść do interaktywnej tablicy. 


Wybrane materiały źródłowe pochodzą ze stron: YouTube oraz Pixabay.

Sponsor tytularny

PGE

Organizator

Sponsor 2ROTTripadvisorPOT