PGE Giganty Mocy - Pierwsze w Polsce muzeum o węglu i energii. Doskonały pomysł na wycieczkę szkolną. Muzeum w Łódzkiem atrakcyjne dla rodzin z dzieckiem, dziećmi, rodziną.
Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników. Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu. Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

Wiosna na talerzu

Wraz z nadejściem wiosny, na lokalnych targach i w warzywniakach zaczynają pojawiać się młode warzywa, czyli nowalijki. Rzodkiewka, sałata, rzeżucha, szczypiorek, dymka czy młoda włoszczyzna to idealne produkty na wiosenną zupę, warzywną sałatkę, zdrowe przekąski i kolorowe kanapki! Jesteście ciekawi, jakie właściwości zdrowotne kryją wiosenne nowalijki? Zajrzyjcie do naszej kolejnej tablicy #ThingLink pt. WIOSNA NA TALERZU i przekonajcie się sami. Kolorowe znaczniki odkryją przed Wami kolorowe warzywa, z których nie warto rezygnować o tej porze roku. Życzymy udanej zabawy. 

Wybrane materiały źródłowe pochodzą ze strony: Pixabay.

 

 

 

 

 

Sponsor tytularny

PGE

Organizator

Sponsor 2ROTTripadvisorPOT