PGE Giganty Mocy - Pierwsze w Polsce muzeum o węglu i energii. Doskonały pomysł na wycieczkę szkolną. Muzeum w Łódzkiem atrakcyjne dla rodzin z dzieckiem, dziećmi, rodziną.
Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników. Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu. Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

Ptaki naszych miast - Sroka

Przedstawiamy Ci serię naszych interaktywnych fotografii „Ptaki naszych miast”. Zdjęcia, które prezentujemy stanowią edukacyjną prezentację, dzięki której zarówno mały, jak i duży odkrywca będzie mógł wejść w interakcję i zaangażować się w odszukiwanie kolejnych informacji na temat prezentowanego zagadnienia.

Chcecie dowiedzieć się więcej na temat sroki? Przyjrzyjcie się dokładnie naszej tablicy, kliknijcie w ikonki, odkryjcie aktywne linki, filmy i teksty, a znajdziecie informacje ukryte przez naszych edukatorów.

Włączcie dźwięk, a poznacie sroczy śpiew. Odkryjcie każdą z ikon, a znajdziecie niespodziankę - pomysł na pracę plastyczną z beadsów.

Po dokładnym obejrzeniu interaktywnej tablicy SROKA dowiecie się, dlaczego ptak ten lubi błyskotki, z jakiego powodu przypięto mu łatkę rabusia i czemu uznawany jest za jednego z najbardziej inteligentnych na świecie.

Życzymy dobrej zabawy. 

 

Wybrane materiały źródłowe pochodzą ze stron: YouTube oraz Pixabay.

 

Sponsor tytularny

PGE

Organizator

Sponsor 2ROTTripadvisorPOT