PGE Giganty Mocy - Pierwsze w Polsce muzeum o węglu i energii. Doskonały pomysł na wycieczkę szkolną. Muzeum w Łódzkiem atrakcyjne dla rodzin z dzieckiem, dziećmi, rodziną.
Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników. Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu. Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

Ptaki naszych miast - Sikorka

Przedstawiamy Ci serię naszych interaktywnych fotografii i filmowych tablic „Ptaki naszych miast”. Prezentacje, które obejrzysz stanowią pomoce edukacyjne, dzięki którym zarówno mały, jak i duży odkrywca będzie mógł wejść w interakcję i zaangażować się w odszukiwanie kolejnych informacji na temat prezentowanego zagadnienia.

Obejrzyj nasz interaktywny film o sikorce. Kliknij w ikonki, odkryj aktywne linki, zdjęcia i teksty, a zostaniesz przekierowany do ciekawostek, które nasi edukatorzy pod nimi ukryli.

Włącz dźwięk, a poznasz śpiew sikorki. Odkryj każdą z ikon, a znajdziesz pomysł na pracę plastyczną - ciekawą dekorację. 

Po dokładnym obejrzeniu interaktywnej tablicy „Sikorka” dowiesz się, ile jej gatunków żyje w Polsce, jak odróżnić sikorkę bogatkę od sikorki modrej i dlaczego ten ptak jest pożyteczny dla człowieka. 

Życzymy dobrej zabawy!

 

Wybrane materiały źródłowe pochodzą ze stron: YouTube oraz Pixabay.

Sponsor tytularny

PGE

Organizator

Sponsor 2ROTTripadvisorPOT