PGE Giganty Mocy - Pierwsze w Polsce muzeum o węglu i energii. Doskonały pomysł na wycieczkę szkolną. Muzeum w Łódzkiem atrakcyjne dla rodzin z dzieckiem, dziećmi, rodziną.
Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników. Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu. Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

Ptaki naszych miast - Mazurek

Przedstawiamy Ci serię naszych interaktywnych fotografii „Ptaki naszych miast”. Zdjęcia, które prezentujemy stanowią edukacyjną prezentację, dzięki której zarówno mały, jak i duży odkrywca będzie mógł wejść w interakcję i zaangażować się w odszukiwanie kolejnych informacji na temat prezentowanego zagadnienia.

Kliknij zdjęcie poniżej, a zostaniesz automatycznie przekierowany do przygotowanej przez naszych edukatorów fotografii rozbudowanej o aktywne linki, filmy, grafiki i teksty.

Na interaktywnej tablicy „Mazurek” znajdziesz okienka, a w nich wiele informacji dzięki, którym nauczysz się rozpoznawać mazurka, dowiesz się czy różni się od wróbla, poznasz też jego śpiew. Odkryj każdą z ikon, a znajdziesz niespodziankę – pomysł na pracę plastyczną z włóczki.

Życzymy udanej zabawy!

Aby otworzyć interaktywne zdjęcie KLIKNIJ na fotografię lub w nasz link.

 

Wybrane materiały źródłowe pochodzą ze stron: YouTube oraz Pixabay.

 

Sponsor tytularny

PGE

Organizator

Sponsor 2ROTTripadvisorPOT