PGE Giganty Mocy - Pierwsze w Polsce muzeum o węglu i energii. Doskonały pomysł na wycieczkę szkolną. Muzeum w Łódzkiem atrakcyjne dla rodzin z dzieckiem, dziećmi, rodziną.
Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników. Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu. Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

Ptaki naszych miast - Krukowate

Kruk, czy gawron? A może sroka lub kawka?
Jak rozpoznać krukowate? Które z nich spotkać można w mieście?

Zerknijcie do naszej interaktywnej tablicy ThingLink z serii PTAKI Z NASZYCH MIAST - KRUKOWATE, a zyskacie odpowiedzi na te i wiele innych pytań.

Pod zamieszczonymi na fotografii aktywnymi ikonami znajdziecie skryte przez nas multimedia: nagrania audio i video, grafiki i informacje, dzięki którym nauczycie się rozpoznawać ptasie odgłosy. Dowiecie się też dlaczego krukowate uznawane są za sprytne i inteligentne. Pod jedną z ikon znajdziecie inspirację do wykonania #diy – skrzydlatych łapaczów snów. 

Serię edukacyjnych tablic ThinkLink przygotowaliśmy z myślą o dzieciach w wieku wczesnoszkolnym. Nasze prezentacje wspomagają uczenie się i prezentują zagadnienia przyrodnicze zgodne z podstawą programową dla klas 1-3 szkoły podstawowej.

Dzięki wykorzystanym w prezentacjach multimediom (aktywnym linkom, zdjęciom, nagraniom audio i video oraz treściom) zarówno mały, jak i duży odkrywca będzie mógł wejść w interakcję i zaangażować się w odszukiwanie kolejnych informacji na temat prezentowanego zagadnienia.

Życzymy Wam dobrej zabawy!

 

Wybrane materiały źródłowe pochodzą ze stron: YouTube oraz Pixabay.

Sponsor tytularny

PGE

Organizator

Sponsor 2ROTTripadvisorPOT