PGE Giganty Mocy - Pierwsze w Polsce muzeum o węglu i energii. Doskonały pomysł na wycieczkę szkolną. Muzeum w Łódzkiem atrakcyjne dla rodzin z dzieckiem, dziećmi, rodziną.
Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników. Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu. Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

Słowiński Park Narodowy

Zapraszamy Was do zapoznania się z naszym cyklem tablic interaktywnych ThingLink "Polskie Parki Narodowe".

Pod ukrytymi na zdjęciach ikonkami znajdziecie: aktywne linki, filmy, grafiki, dźwięki i informacje prezentujące omawiane zagadnienie, ukryte przez naszych edukatorów. Dzięki wykorzystanym w prezentacjach multimediom, przeglądajacy tablicę mogą wejść w interakcję i zaangażować się w odszukiwanie kolejnych informacji na temat prezentowanego zagadnienia.

Serię edukacyjnych tablic ThingLink "Parki Narodowe" przygotowaliśmy z myślą o dzieciach i młodzieży szkolnej z klas IV-VIII szkół podstawowych. Nasze prezentacje wspomagają uczenie się i prezentują zagadnienia zgodne z podstawą programową dla szkoły podstawowej. Dzięki nim uczniowie poznają wybrane krajobrazy Polski, ich główne cechy i składniki.

Zerknij na naszą interaktywną tablicę Słowiński Park Narodowy, a dowiesz się więcej o tym nadmorskim parku z wędrującymi wydmami, wyjątkowymi lagunami, bagnami i torfowiskami oraz borami.

Odkryj turystyczne walory tego miejsca. Zajrzyj na polodowcowe wzgórze  Rowokół, z którym związanych jest wiele mitów i legend. Podziwiaj krajobrazy rozciągające się z licznych wież i pomostów widokowych. Wybierz się na wirtualny spacer po wydmach. Włącz dźwięk i wsłuchaj się w śpiew żyjących tu ptaków i szum morza.

Jesteś uczniem? Odszukaj kartę pracy, dzięki której sprawdzisz i utrwalisz zdobytą wiedzę. 

Życzymy Ci udanej nadmorskiej wędrówki!


Wybrane materiały źródłowe pochodzą ze stron: YouTube oraz Pixabay.

Sponsor tytularny

PGE

Organizator

Sponsor 2ROTTripadvisorPOT