PGE Giganty Mocy - Pierwsze w Polsce muzeum o węglu i energii. Doskonały pomysł na wycieczkę szkolną. Muzeum w Łódzkiem atrakcyjne dla rodzin z dzieckiem, dziećmi, rodziną.
Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników. Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu. Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

Pieniński Park Narodowy

Zapraszamy Was do zapoznania się z naszym cyklem tablic interaktywnych ThingLink "Parki Narodowe w Polsce".

Pod ukrytymi na zdjęciach ikonkami znajdziecie: aktywne linki, filmy, grafiki, dźwięki i informacje prezentujące omawiane zagadnienie, ukryte przez naszych edukatorów. Dzięki wykorzystanym w prezentacjach multimediom, przeglądajacy tablicę mogą wejść w interakcję i zaangażować się w odszukiwanie kolejnych informacji na temat prezentowanego zagadnienia.

Serię edukacyjnych tablic ThingLink "Parki Narodowe" przygotowaliśmy z myślą o dzieciach i młodzieży szkolnej z klas IV-VIII szkół podstawowych. Nasze prezentacje wspomagają uczenie się i prezentują zagadnienia zgodne z podstawą programową dla szkoły podstawowej. Dzięki nim uczniowie poznają wybrane krajobrazy Polski, ich główne cechy i składniki.

Nasza edukacyjna fotografia „Pieniński Park Narodowy” opatrzona została aktywnymi ikonami, pod którymi ukryto wiele ciekawostek o pierwszym polskim parku narodowym.

Przeglądając kolejne piktogramy, odkryjecie ciekawe i zróżnicowane okazy flory i fauny, w tym również gatunki endemiczne (rzadkie i unikatowe), występujące na terenie parku. Znajdziecie na niej również informacje i zdjęcia najciekawszych atrakcji turystycznych Pienin Właściwych.

Pod jedną z ikon (zlokalizowaną w prawym dolnym rogu) ukryto kartę pracy, która:
✔dla ucznia będzie przydatną formą usystematyzowania wiedzy,
✔dla nauczyciela lub rodzica stanowić będzie formę sprawdzenia wiadomości i umiejętności podopiecznych.

Życzymy udanego odkrywania!

 

Wybrane materiały źródłowe pochodzą ze stron: YouTube oraz Pixabay.

Sponsor tytularny

PGE

Organizator

Sponsor 2ROTTripadvisorPOT