PGE Giganty Mocy - Pierwsze w Polsce muzeum o węglu i energii. Doskonały pomysł na wycieczkę szkolną. Muzeum w Łódzkiem atrakcyjne dla rodzin z dzieckiem, dziećmi, rodziną.
Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników. Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu. Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

Kampinoski Park Narodowy

Zapraszamy Was do zapoznania się z naszym cyklem tablic interaktywnych ThingLink "Polskie Parki Narodowe".

Pod ukrytymi na zdjęciach ikonkami znajdziecie: aktywne linki, filmy, grafiki, dźwięki i informacje prezentujące omawiane zagadnienie, ukryte przez naszych edukatorów. Dzięki wykorzystanym w prezentacjach multimediom, przeglądajacy tablicę mogą wejść w interakcję i zaangażować się w odszukiwanie kolejnych informacji na temat prezentowanego zagadnienia.

Serię edukacyjnych tablic ThingLink "Parki Narodowe" przygotowaliśmy z myślą o dzieciach i młodzieży szkolnej z klas IV-VIII szkół podstawowych. Nasze prezentacje wspomagają uczenie się i prezentują zagadnienia zgodne z podstawą programową dla szkoły podstawowej. Dzięki nim uczniowie poznają wybrane krajobrazy Polski, ich główne cechy i składniki.

Przyjrzyj się naszej tablicy Kampinoski Park Narodowy. Odsłaniaj kolejne aktywne linki i poznaj wartości przyrodnicze tego wyjątkowego miejsca — Parku i strefy ochronnej uznanej przez UNESCO za światowy rezerwat biosfery.

Czy wiesz, że w Kampinoskim Parku Narodowym znajdziesz gatunki zagrożone wyginięciem i wymagające czynnej ochrony: derkacze i żubry, czy też relikt epoki polodowcowej – chamedafne północną?

Odkryj turystyczne walory tego miejsca: szlaki piesze, rowerowe oraz konne.

Sprawdź i utrwal wiedzę dzięki karcie pracy, ukrytej pod jedną z ikon.

Życzymy Ci udanej wędrówki i odkrywania!

Wybrane materiały źródłowe pochodzą ze stron: YouTube oraz Pixabay.

Sponsor tytularny

PGE

Organizator

Sponsor 2ROTTripadvisorPOT