PGE Giganty Mocy - Pierwsze w Polsce muzeum o węglu i energii. Doskonały pomysł na wycieczkę szkolną. Muzeum w Łódzkiem atrakcyjne dla rodzin z dzieckiem, dziećmi, rodziną.
Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników. Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu. Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

Bieszczadzki Park Narodowy

Zapraszamy Was do zapoznania się z naszym cyklem tablic interaktywnych ThingLink "Parki Narodowe".

Pod ukrytymi na zdjęciach ikonkami znajdziecie: aktywne linki, filmy, grafiki, informacje prezentujące omawiane zagadnienie, ukryte przez naszych edukatorów. Dzięki wykorzystanym w prezentacjach multimediom, przeglądajacy tablicę mogą wejść w interakcję i zaangażować się w odszukiwanie kolejnych informacji na temat prezentowanego zagadnienia.

Serię edukacyjnych tablic ThingLink "Parki Narodowe" przygotowaliśmy z myślą o dzieciach i młodzieży szkolnej z klas IV-VIII szkół podstawowych. Nasze prezentacje wspomagają uczenie się i prezentują zagadnienia zgodne z podstawą programową dla szkoły podstawowej. Dzięki nim uczniowie poznają wybrane krajobrazy Polski, ich główne cechy i składniki.

Przeglądając edukacyjną fotografię "Bieszczadzki Park Narodowy" młodzi odkrywcy zdobędą informacje na temat flory i fauny charakterystycznej dla Bieszczad. Zyskają ponadto wiedzę na temat tras i atrakcji turystycznych zlokalizowanych na terenie Parku.

Pod jedną z ikon ukryto kartę pracy, która może:

✔ dla ucznia okazać się przydatną formą usystematyzowania wiedzy,
✔ dla nauczyciela lub rodzica stanowić formę sprawdzenia wiadomości i umiejętności podopiecznych. 

Życzymy udanego odkrywania!Wybrane materiały źródłowe pochodzą ze serwisów: YouTube oraz Pixabay.

Sponsor tytularny

PGE

Organizator

Sponsor 2ROTTripadvisorPOT