PGE Giganty Mocy - Pierwsze w Polsce muzeum o węglu i energii. Doskonały pomysł na wycieczkę szkolną. Muzeum w Łódzkiem atrakcyjne dla rodzin z dzieckiem, dziećmi, rodziną.
Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników. Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu. Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

Jesień

Drodzy Rodzice i Nauczyciele, zapraszamy Was serdecznie do zapoznania się z cyklem jesiennych interaktywnych tablic ThingLink pod wspólnym tytułem "Jesień wokół nas", przygotowanych z myślą o dzieciach w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym.

Dzięki skrytym przez naszych edukatorów multimediom (m.in.zdjęciom, filmom), Wasze pociechy dowiedzą się tego, jakie zmiany zachodzą w przyrodzie w okresie jesiennym — od równonocy jesiennej aż do przesilenia zimowego.

Przeglądając kolejne ikony, dzieci wybiorą się na wirtualny spacer, podczas którego opowiemy im o skarbach jesieni, a także tajemnicach skrywanych przez drzewa i kwiaty. Pod kolorowymi znacznikami mali odkrywcy odnajdą też wiele innych przyrodniczych ciekawostek.

Koniecznie oddajcie klikanie po tablicy ThingLink w ręce dzieci. Niech czerpią frajdę z odkrywania!

A jeśli Wasze pociechy nie potrafią jeszcze czytać, polecamy im zabawę w odszukiwanie i włączanie odsłuchów.

Mamy też niespodziankę pod jedną z ikon ukryliśmy pomysł na jesienną pracę plastyczną.

Życzymy Wam wiele radości z odkrywania!

Wybrane materiały źródłowe pochodzą ze stron: YouTube i Pixabay.

Sponsor tytularny

PGE

Organizator

Sponsor 2ROTTripadvisorPOT