PGE Giganty Mocy - Pierwsze w Polsce muzeum o węglu i energii. Doskonały pomysł na wycieczkę szkolną. Muzeum w Łódzkiem atrakcyjne dla rodzin z dzieckiem, dziećmi, rodziną.
Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników. Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu. Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

Dary Jesieni

Zachęcamy Was do przejrzenia wspólnie z dziećmi naszej kolejnej jesiennej interaktywnej tablicy #ThingLink.

Jesień to nie tylko czas spadających liści. To również czas zbiorów warzyw i owoców bogatych w witaminy, minerały i przeciwutleniacze.

Usiądźcie wspólnie z pociechami przyjrzyjcie się naszym ikonom i odkrywajcie kolejne z nich, a dowiecie się tego, które z darów jesieni zapewnią Wam i Waszym pociechom odporność i przyniosą zdrowie.

Koniecznie włączcie dźwięk, aby wysłuchać wspólnie piosenki i odsłuchów informacji.

Szukajcie dobrze, a pod jedną z ikon znajdziecie nasz pomysł na apetycznie wyglądającą i smaczną przekąskę – owocowego jeżyka.

Wykorzystanie tablic Thinglink w procesie edukacji, zwiększa szanse na trwałe zapamiętanie omawianego, dlatego serdecznie Was zapraszamy do ich wypróbowania.  

Życzymy Wam owocnego odkrywania!

 

Wybrane materiały źródłowe pochodzą ze stron: YouTube oraz Pixabay.

Sponsor tytularny

PGE

Organizator

Sponsor 2ROTTripadvisorPOT