PGE Giganty Mocy - Pierwsze w Polsce muzeum o węglu i energii. Doskonały pomysł na wycieczkę szkolną. Muzeum w Łódzkiem atrakcyjne dla rodzin z dzieckiem, dziećmi, rodziną.
Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników. Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu. Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

Epoka lodowcowa

Cykl tablic Thinglink Ekspozycja PGE Giganty Mocy przygotowaliśmy dla ciekawych świata nauki – małych i dużych odkrywców.

Interaktywne fotografie, które przedstawiamy Wam w ramach serii, prezentują tematy nam szczególnie bliskie – związane z działalnością PGE Gigantów Mocy – pierwszego w Polsce muzeum o węglu i energii elektrycznej.

Na nowych tablicach edukacyjnych, pod aktywnymi ikonami, zachęcającymi do interakcji, nasi instruktorzy skryli multimedia: filmy, zdjęcia i ciekawostki zawierające informacje o wybranych zagadnieniach historii naturalnej Polski, tradycji i obyczajach braci górniczej oraz gigantycznych maszynach, pracujących na jej użytek.

Zerknijcie na naszą fotografię, klikajcie i odkrywajcie filmy, zdjęcia i ciekawostki, a zyskacie wiedzę o wielkich ssakach – zwierzętach megafauny plejstocenu zamieszkujących niegdyś Polskę.

Koniecznie włączcie dźwięk!

Życzymy Wam dobrej zabawy!

Kliknij na zdjęcie, aby przejść do interaktywnej tablicy. 

 Wybrane materiały źródłowe pochodzą ze stron: YouTube oraz Pixabay.

Sponsor tytularny

PGE

Organizator

Sponsor 2ROTTripadvisorPOT