PGE Giganty Mocy - Pierwsze w Polsce muzeum o węglu i energii. Doskonały pomysł na wycieczkę szkolną. Muzeum w Łódzkiem atrakcyjne dla rodzin z dzieckiem, dziećmi, rodziną.
Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników. Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu. Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

Zostań znawcą drzew. Drzewa Liściaste.

Przedstawiamy Wam serię tablic edukacyjnych Thinglink „Zostań znawcą drzew”, przygotowanych z myślą zarówno o małych, jak i dużych odkrywcach, miłośnikach przyrody – uczniach szkół podstawowych.

Przyjrzyjcie się wspólnie z dziećmi naszej prezentacji "Drzewa liściaste". Klikajcie i odkrywajcie w skryte przez naszych instruktorów na fotografii aktywne ikony, a zyskacie zanikającą już umiejętność rozpoznawania i odróżniania gatunków drzew liściastych. Włączcie dźwięk, a usłyszycie szum drzew i śpiew ptaków.

Pod jedną z aktywnych ikon skryliśmy dla Was niespodziankę — pracę plastyczną „klonowe miseczki”.

Chcecie dowiedzieć się, dlaczego warto korzystać z naszych tablic?

Prezentacje edukacyjne Thinglink mają liczne zalety edukacyjne, pośród których wymienić można interaktywność, wielozmysłowość oraz multimedialność.

Prezentacje rozbudowaliśmy o aktywne ikony, skrywające: filmy, dźwięki, zdjęcia i ciekawostki, dzięki którym nawet małe dziecko zaangażuje się, w odszukiwanie kolejnych informacji na temat prezentowanego zagadnienia i będzie czerpało radość z odkrywania.

Wykorzystanie tablic Thinglink w procesie edukacji zwiększa szanse na trwałe zapamiętanie omawianego, dlatego serdecznie Was zapraszamy do ich wypróbowania!

Wybrane materiały źródłowe pochodzą ze stron: YouTube oraz Pixabay.

Sponsor tytularny

PGE

Organizator

Sponsor 2ROTTripadvisorPOT