PGE Giganty Mocy - Pierwsze w Polsce muzeum o węglu i energii. Doskonały pomysł na wycieczkę szkolną. Muzeum w Łódzkiem atrakcyjne dla rodzin z dzieckiem, dziećmi, rodziną.
Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników. Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu. Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

Zostań znawcą drzew. Drzewa Iglaste.

Zachęcamy małych i dużych odkrywców do zapoznania się z naszą tablicą interaktywną #Thinglink ZOSTAŃ ZNAWCĄ DRZEW. Przekażcie Waszym dzieciom zanikającą już umiejętność rozpoznawania i odróżniania rodzimych gatunków drzew, a Wasze letnie spacery staną się niezapomnianą przygodą.

Zerknijcie na naszą edukacyjną fotografię DRZEWA IGLASTE, odkrywajcie dodane przez nas multimedia, a zdobędziecie informacje, które pozwolą Wam rozpoznawać igły, szyszki, nasiona oraz korę rodzimych drzew iglastych.

Czy wiecie, że najstarszym drzewem w Polsce nie jest Dąb Bartek? A może domyślacie się jaki wiekowy iglak, jest bardziej leciwy? Zajrzyjcie na naszą tablicę, a znajdziecie odpowiedź na te pytania.

Koniecznie włączcie dźwięk i wsłuchajcie się w dźwięki szumiącego lasu i ćwierkających ptaków.

Pod jedną z ikon znajdziecie pomysł na pracę plastyczną, która z pewnością uprzyjemni Waszym dzieciom letnie popołudnia.

Życzymy Wam udanego odkrywania!

Wybrane materiały źródłowe pochodzą ze stron: YouTube oraz Pixabay.

Sponsor tytularny

PGE

Organizator

Sponsor 2ROTTripadvisorPOT