PGE Giganty Mocy - Pierwsze w Polsce muzeum o węglu i energii. Doskonały pomysł na wycieczkę szkolną. Muzeum w Łódzkiem atrakcyjne dla rodzin z dzieckiem, dziećmi, rodziną.
Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników. Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu. Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

Seria edukacyjna Trudne słówka

Specjalnie z myślą o Was, drodzy rodzice i Waszych pociechach przygotowaliśmy serię grafik edukacyjnych „Trudne słówka". Mamy nadzieję, że pomoże Wam ona wzbogacić zasób słownictwa o nowe, wartościowe wyrazy, których znaczenie jest nam często obce.

Zachęcamy Was do wspólnej nauki i zabawy w objaśnianie trudnych słówek. Co pewien czas będziemy Wam podsyłać nowe wyrazy tematycznie związane z geologią /seria brązowa/, środowiskiem /seria zielona/, myślami /seria fioletowa/, technologią /seria czerwona/.

Słowa będą prezentowane w różnej konfiguracji tak, aby kolejne z nich czytało się o wiele ciekawiej. Oprócz samego odkrywania znaczenia danego wyrazu, z tablicy można będzie się dowiedzieć informacji na temat części oraz rodzaju mowy.

 

 

 

Sponsor tytularny

PGE

Organizator

Sponsor 2ROTTripadvisorPOT