PGE Giganty Mocy - Pierwsze w Polsce muzeum o węglu i energii. Doskonały pomysł na wycieczkę szkolną. Muzeum w Łódzkiem atrakcyjne dla rodzin z dzieckiem, dziećmi, rodziną.
Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników. Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu. Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

Seria Gigusie rymują i dzieci edukują

Drodzy rodzice i dzieci.

Krótkie rymowanki dla dzieci to nasza nowa propozycja aktywności, którą przygotowaliśmy specjalnie z myślą o Waszych milusińskich. W cyklu edukacyjnym pt. „Gigusie rymują i dzieci edukują” znajdą się zagadnienia związane z dokarmianiem zwierząt, bezpieczeństwem w trakcie zabawy i przechodzeniem przez ulicę, szukaniem pomocy w potrzebie oraz ochrony naszej planety.

Już dzisiaj mamy dla Was małą niespodziankę, czyli krótką zapowiedź cyklu również w formie rymowanej. Kolejna rymowanka, już wkrótce. Z czasem naszych wierszyków będzie przybywać, dlatego zachęcamy Was do regularnego zaglądania na nasz profil na www.fb.com.

Rymujcie razem z rodzinką Gigusiów Brunatnych. Możecie korzystać z wierszyków podczas zabawy z dziećmi. Powtarzajcie, zapamiętujcie i bawcie się dobrze. 

Sponsor tytularny

PGE

Organizator

Sponsor 2ROTTripadvisorPOT