PGE Giganty Mocy - Pierwsze w Polsce muzeum o węglu i energii. Doskonały pomysł na wycieczkę szkolną. Muzeum w Łódzkiem atrakcyjne dla rodzin z dzieckiem, dziećmi, rodziną.
Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników. Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu. Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

Dni Otwarte Funduszy Europejskich 2020 - relacja z PGE Gigantów Mocy

Zapraszamy Was do zapoznania się z warsztatami naukowymi i relacją video wprost z PGE Gigantów Mocy, którą przygotował Urząd Marszałkowski w Łodzi na okoliczność tegorocznych Dni Otwartych Funduszy Europejskich. 

Oglądając film, wspólnie z naszymi instruktorami przeniesiecie się do przestrzeni Gigantów, gdzie weźmiecie udział w warsztatach online. Usłyszycie wiele naukowych ciekawostek i dowiecie się tego, jakie praktyczne zastosowanie w naszym codziennym życiu znajduje niezwykły pierwiastek - węgiel (C). Oglądając video, poznacie też przepis na czarną lemoniadę i zyskacie wiedzę, jak wykonać węglowy peeling i estetyczną biżuterię.

Jeśli chcielibyście też zapoznać się z pozostałymi filmami, prezentującymi koncerty, spektakle i spacery po najciekawszych zakątkach Polski powstałych z Funduszy Europejskich, zajrzyjcie TUTAJ.

Życzymy miłego oglądania! 

 

Sponsor tytularny

PGE

Organizator

Sponsor 2ROTTripadvisorPOT