PGE Giganty Mocy - Pierwsze w Polsce muzeum o węglu i energii. Doskonały pomysł na wycieczkę szkolną. Muzeum w Łódzkiem atrakcyjne dla rodzin z dzieckiem, dziećmi, rodziną.
Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników. Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu. Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

Zwiedzanie PGE Gigantów Mocy

Zasady rezerwacji biletów dla placówek edukacyjno-wychowawczych

Po pandemicznej przerwie wracamy z podwójną energią! Od 13 lutego drzwi do interaktywnego muzeum o węglu i energii - PGE Gigantów Mocy zostają ponownie otwarte dla zwiedzających.

Ze względu na fakt, że wciąż przestrzegamy obowiązujących obostrzeń sanitarnych, w celu dokonania rezerwacji dla grupy większej niż 10 osób skontaktuj się z pracownikami naszego biura obsługi klienta dzwoniąc pod numer: 44/ 635 19 22 lub 503 119 739. Pomożemy Ci w kilku prostych krokach dokonać zgłoszenia za pomocą formularza rezerwacji. Po rozmowie z nami otrzymasz drogą mailową dokument formularza, który wypełnisz i odeślesz na nasz adres mailowy.

Uwaga! W naszej Ekspozycji ze względu na stan zagrożenia epidemicznego, obowiązują nowe zasady zwiedzania w grupie, aby je poznać kliknij  TUTAJ.

Co zrobić, by zadbać o siebie, najbliższych, współzwiedzających i pracowników PGE Gigantów Mocy?

Trzymajmy się kilku prostych zasad, a wyjdzie nam to na zdrowie:

✔ Wyciągamy z szafki własne słuchawki i zabieramy je ze sobą, by móc zwiedzać z audioprzewodnikiem. Tym z Was, którzy zapomną słuchawek, użyczymy naszych (regularnie dezynfekowanych).

✔ Przed wyjściem z domu sprawdzamy, czy w torbie mamy maseczkę.

✔ Po otwarciu drzwi do Gigantów dezynfekujemy ręce i zasłaniamy usta oraz nos.

✔ Trzymamy się ustalonej liczby zwiedzających: do 5 osób w grupie.

✔ Na wystawę wchodzimy co 10-minut.

✔ Zachowujemy 2-metrowy dystans społeczny.

✔ Dezynfekujemy ręce przed użyciem każdego z eksponatów.

 

 

Sponsor tytularny

PGE

Organizator

Sponsor 2ROTTripadvisorPOT