Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników.
Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu.
Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

Zwiedzanie PGE Gigantów Mocy

Zapraszamy Państwa do odwiedzenia interaktywnej Ekspozycji PGE Giganty Mocy.

To pierwsza w kraju edukacyjna wystawa, która w przystępny sposób uczy, jak powstaje węgiel brunatny, jak się go wydobywa i przetwarza na energię elektryczną w bełchatowskich "Gigantach", czyli elektrowni i kopalni węgla brunatnego. 

Ekspozycja PGE Giganty Mocy to centrum edukacji nieformalnej, skierowane  do wychowanków przedszkoli, uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych, ponadgimnazjalnych oraz rodzin z dziećmi.

Zwiedzanie możecie Państwo połączyć z innymi atrakcjami, spędzając u nas cały dzień. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą opublikowaną na stronie oraz do obejrzenia filmu prezentującego naszą działalność (prosimy kliknąć TUTAJ).

 

 

REZERWACJE

Jeśli nie możesz skorzystać z systemu ON-LINE zadzwoń pod numer: 44/ 635 19 22 lub 503 119 739. Pomożemy Ci dokonać rezerwacji biletów w kilku prostych krokach. Po rozmowie z nami otrzymasz drogą mailową formularz zgłoszeniowy, który wypełnisz i odeślesz na nasz adres mailowy. W przypadku tego rodzaju rezerwacji płatności za bilety dokonasz w dniu wizyty w kasie MCK PGE Gigantów Mocy. Bilety rezerwowane w ten sposób są nieco droższe, a ich cenę sprawdzisz przeglądając CENNIK. 

ZAKUP BILETÓW ON-LINE
Zakupu biletów wstępu do Ekspozycji Giganty Mocy oraz na warsztaty edukacyjne możesz dokonać także ON-LINE. Rezerwujący, który prawidłowo wypełnił formularz rezerwacyjny ON-LINE otrzyma potwierdzenie przyjęcia rezerwacji oraz wymagany termin zapłaty za zarezerwowane bilety, na podany w formularzu adres mailowy.

Po otrzymaniu e-maila, należy dokonać zapłaty w terminie 30 dni od dokonania rezerwacji, jednakże nie później niż 5 dni przed planowanym terminem wizyty.

Jeżeli jesteś nauczycielem, reprezentującym swoją szkołę, możesz zwrócić się do nas z prośbą o wydłużenie terminu zapłaty do 90 dni od dnia rezerwacji. Zrób to jednak zanim dokonasz rezerwacji, kontaktując się z naszym biurem rezerwacji telefonicznie lub mailowo.

Bilety zakupione w ten sposób są tańsze!

Potrzebujesz dodatkowych informacji? Napisz do nas na adres: rezerwacje@gigantymocy.pl.

Sponsor tytularny

PGE

Organizator

Sponsor 2ROTTripadvisorPOT