Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników.
Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu.
Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

Wykonaj Lapbooka i wygraj wycieczkę do "Niebieskich Źródeł"!

Konkurs na najciekawszego lapbooka pn. "Bioróżnorodność wokół nas" został rozstrzygnięty!

Listę laureatów oraz osób wyróżnionych znajdziecie TUTAJ.

 

 

Czym jest Lapbook?
Lapbook jest czymś w rodzaju teczki tematycznej, w której możemy umieścić informacje na wybrany temat. Informacje te jednak nie są gromadzone niczym wycinki z gazet. Taka teczka pełni raczej funkcję interaktywnej przestrzeni na rysunki, opowiadania, wykresy, słówka, terminy czy też zdjęcia. Wszystko to umieszczone jest w kieszonkach, książeczkach o przeróżnych kształtach i na karteczkach. Lapbook jest więc czymś w rodzaju teczki interaktywnej przypominającej papierowy teatrzyk mieszczący się na naszych kolanach, stąd właśnie jej nazwa. 

Instrukcję, jak wykonać Lapbooka znajdziecie tutaj

 

 

Laureaci konkursu zdobędą atrakcyjne nagrody:

Pierwsza nagroda w Konkursie:

dla zespołu – maksymalnie 10 mikroskopów cyfrowych – po 1 mikroskopie dla każdego członka zespołu, drobne upominki dla każdego uczestnika, zwiedzanie Ekspozycji MCK PGE Giganty Mocy z przewodnikiem oraz warsztaty edukacyjne w MCK PGE Giganty Mocy w dniu 09.03.2018r., a także wyjazd do Niebieskich Źródeł, Spały i nad Zalew Sulejowski, połączony z warsztatami terenowymi i prelekcjami (maj 2018r).

 

Druga nagroda w Konkursie:

dla zespołu – nagroda książkowa – 3 komplety atlasów/encyklopedii o tematyce przyrodniczej, a także zwiedzanie Ekspozycji MCK PGE Giganty Mocy z przewodnikiem oraz warsztaty edukacyjne w MCK PGE Giganty Mocy w dniu 09.03.2018r., a także wyjazd do Niebieskich Źródeł, Spały i nad Zalew Sulejowski, połączony z warsztatami terenowymi i prelekcjami (maj 2018r).

 

Trzecia nagroda w Konkursie:

dla zespołu - nagroda książkowa – 1 komplet atlasów/encyklopedii o tematyce przyrodniczej, a także zwiedzanie Ekspozycji MCK PGE Giganty Mocy z przewodnikiem oraz warsztaty edukacyjne w MCK PGE Giganty Mocy w dniu 09.03.2018r., a także wyjazd do Niebieskich Źródeł, Spały i nad Zalew Sulejowski, połączony z warsztatami terenowymi i prelekcjami (maj 2018r). 

 

 

 

 

 

 

Sponsor tytularny

PGE

Organizator

Sponsor 2ROTTripadvisorPOT