PGE Giganty Mocy - Pierwsze w Polsce muzeum o węglu i energii. Doskonały pomysł na wycieczkę szkolną. Muzeum w Łódzkiem atrakcyjne dla rodzin z dzieckiem, dziećmi, rodziną.
Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników. Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu. Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

Konkurs „Nowy Superbohater Filmowy”

aktualnosci

Macie ochotę na dobrą zabawę? Jeśli tak, to koniecznie odwiedźcie nasze muzeum przebrani za superbohatera jakiego jeszcze świat filmowy nie widział! Dajcie wyraz swojej kreatywności! Warto, bo najciekawsze trzy realizacje zostaną nagrodzone.

Zgłoszenia do konkursu przyjmujemy 20 maja 2023r. na dolnym foyer budynku PGE Gigantów Mocy od godz. 17:00  do 19:30. 

Ogłoszenie wyników konkursu, rozdanie nagród i statuetek „Gigantów” odbędzie się w dniu 20 maja br. o godzinie 20:30 na sali teatralno – widowiskowej w blasku fleszy!

Warto! Do wygrania atrakcyjne nagrody i gadżety ufundowane przez Organizatora wydarzenia MCK PGE Giganty Mocy i Partnera: Społeczną Akademię Nauk Filia w Bełchatowie oraz vouchery od Partnerów: Restauracji Za Kulisami, Bistro Makaron i Kawa. 

➡ Więcej informacji znajdziesz w regulaminie konkursu poniżej.

Regulamin konkursu

Sponsor tytularny

PGE

Organizator

Sponsor 2ROTTripadvisorPOT