PGE Giganty Mocy - Pierwsze w Polsce muzeum o węglu i energii. Doskonały pomysł na wycieczkę szkolną. Muzeum w Łódzkiem atrakcyjne dla rodzin z dzieckiem, dziećmi, rodziną.
Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników. Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu. Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

Kreatywne warsztaty świąteczne w Gigantach Mocy

aktualnosci

Drodzy rodzice,

Mikołajki coraz bliżej, a wraz z nimi upominki znalezione pod poduszką lub w skarpecie! Co powiecie na to, aby podarować swojemu dziecku udział w warsztatach „Aromatyczne święta” w PGE Gigantach Mocy w ramach tegorocznych Gigołajek?

Pachnące dary lasu, cynamon, goździki, zioła to oryginalny pomysł na świąteczny woreczek zapachowy. Podczas warsztatu „Aromatyczne święta" jego uczestnicy uruchomią zmysły
i wyobraźnię, by wykorzystać zapachy i kolory do stworzenia intensywnych i niebanalnych połączeń. Dzieci same wykreują zapachową kompozycję świąteczną z aromatu pomarańczy, leśnych skarbów, ziół, przypraw i umieszczą ją w woreczku, który następnie udekorują.

W dalszej części zajęć, dzieci otrzymają bawełnianą torbę, którą ozdobią według własnego pomysłu. Wykonane na warsztatach ozdoby, dzieci zabiorą ze sobą do domu. Do wyboru dwa warianty godzinowe.

Warsztat „Aromatyczne święta"
Termin: 3 grudnia 2022r. (sobota)
I grupa godz. 10:00-11:30
II grupa godz. 13:00-14:30
Wiek uczestników: 8 -13 lat
Miejsce: sala warsztatowa PGE Gigantów Mocy
Ilość uczestników: (max. 20 osób)
Cena biletu: 32 zł/ 1 os.

Bilety zakupicie w systemie sprzedaży online lub w kasie Kina. 

 

 

Sponsor tytularny

PGE

Organizator

Sponsor 2ROTTripadvisorPOT