PGE Giganty Mocy - Pierwsze w Polsce muzeum o węglu i energii. Doskonały pomysł na wycieczkę szkolną. Muzeum w Łódzkiem atrakcyjne dla rodzin z dzieckiem, dziećmi, rodziną.
Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników. Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu. Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

Nauka dla Ciebie w domu - warsztaty z Centrum Nauki Kopernik

aktualnosci

Jesteś rodzicem, opiekunem dzieci w wieku 5-15 lat? Chcesz pogłębić swoją wiedzę na temat mądrego towarzyszenia dzieciom podczas eksperymentowania, a także dowiedzieć się jak rozbudzić ciekawość swoich dzieci oraz wzmocnić w nich pozytywne dowartościowanie?

Zapraszamy już w sobotę, 27 sierpnia na bezpłatne warsztaty z cyklu „Nauka dla Ciebie w domu” – jednego z komponentów wspólnej inicjatywy Centrum Nauki Kopernik w Warszawie i Ministerstwa Edukacji i Nauki pod nazwą „Nauka dla Ciebie”.

W trakcie warsztatów rodzice i opiekunowie pod okiem edukatorów z Centrum Nauki Kopernik będą pogłębiać swoją wiedzę na temat mądrego towarzyszenia dzieciom podczas eksperymentowania. Poznają pozytywne aspekty nauki poprzez zabawę. Wspólnie z prowadzącymi przyjrzą się doświadczeniom naukowym widzianym z perspektywy dziecka oraz związanym z nimi wyzwaniom poznawczym. Nie zabraknie także ćwiczeń z budowania poczucia własnej wartości u dziecka. Po zakończonym spotkaniu każda rodzina otrzyma domowy zestaw do rodzinnego eksperymentowania.

Zajęcia dla rodziców i opiekunów odbędą się w sali warsztatowej PGE Gigantów Mocy w dwóch grupach:
Warsztat 1 - godz. 10:00 - 13:30 (liczba uczestników 10 rodzin)
Warsztat 2 - godz. 14:00 - 17:30 (liczba uczestników 10 rodzin)

Zapisy w Dziale Marketingu PGE Gigantów Mocy, pod numerem tel. 44/ 635 19 10 lub tel. 44/ 635 19 19. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Na jeden dzień warsztatowy składają się dwa osobne 3,5-godzinne spotkania dla 10 rodzin każde (jedną rodzinę może reprezentować maksymalnie dwóch opiekunów dzieci).

Sponsor tytularny

PGE

Organizator

Sponsor 2ROTTripadvisorPOT