PGE Giganty Mocy - Pierwsze w Polsce muzeum o węglu i energii. Doskonały pomysł na wycieczkę szkolną. Muzeum w Łódzkiem atrakcyjne dla rodzin z dzieckiem, dziećmi, rodziną.
Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników. Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu. Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

Zapraszamy do udziału w akcji promocyjnej „Jak dobrze znam Ekspozycję PGE Giganty Mocy”

aktualnosci

Wybieracie się w sobotnie popołudnie na 41. Dni Bełchatowa wraz z dziećmi? Nie wiecie jak im zagospodarować czas podczas wydarzenia? Zajrzyjcie na stoisko promocyjne PGE Gigantów Mocy, zlokalizowane na błoniach Muzeum, na którym na najmłodszych uczestników czekać będą kreatywne warsztaty „Węglowi jubilerzy”.

Weźmiecie też udział w akcji promocyjnej „Jak dobrze znam Ekspozycję PGE Giganty Mocy”, podczas której wspólnie z pociechami wykonacie na miejscu wyznaczone zadania, tak by otrzymać gadżet promujący naszą Ekspozycję lub upominek ufundowany przez naszych partnerów: 
- Bright Junior Media Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Komandytowa z siedzibą w Krakowie (30-102) przy ulicy Syrokomli 20/8,
- Aleksander, ul. Telewizyjna 19, 80-209 Chwaszczyno, 
- Sklep z zabawkami Wyspa Szkrabów, ul. Kościuszki 10, 97-400 Bełchatów.

Regulamin Akcji znajdziecie w pliku poniżej.

Zapraszamy!

Regulamin Akcji wraz z załącznikiem

Sponsor tytularny

PGE

Organizator

Sponsor 2ROTTripadvisorPOT