PGE Giganty Mocy - Pierwsze w Polsce muzeum o węglu i energii. Doskonały pomysł na wycieczkę szkolną. Muzeum w Łódzkiem atrakcyjne dla rodzin z dzieckiem, dziećmi, rodziną.
Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników. Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu. Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

Musujące kule do kąpieli I warsztaty kosmetyczne

aktualnosci

Podczas zajęć uczestnicy przygotują musującą masę kąpielową, bazującą zarówno na naturalnych, jak i syntetycznych składnikach: olejkach zapachowych, barwnikach, suszonych kwiatach i ziołach. Dzięki składnikom syntetycznym, dedykowanym produktom kosmetycznym, będą one bezpieczne, ponieważ nie zawierają związków roślinnych, mogących stanowić naturalne źródło alergii. W trakcie pracy warsztatowej, dzieci będą rozwijać swoje zdolności manualne, precyzję oraz twórcze myślenie.

Przygotowane na zajęciach kule kąpielowe dzieci zabiorą do domu, a gotowe kosmetyki opakujemy tak, aby mogły bezpiecznie do niego dotrzeć. Będzie je można wypróbować podczas relaksującej kąpieli lub podarować bliskiej osobie.

Data : 20.07.2022r.
Godz. 10.00 - 11.30
Wiek dzieci: 9 -13 lat
Ilość miejsc: 12
Miejsce: sala warsztatowa GM
Cena: 29 zł
Prowadząca: Ilona Froncala

Bilety do nabycia w naszym systemie sprzedaży on-line TUTAJ.

Sponsor tytularny

PGE

Organizator

Sponsor 2ROTTripadvisorPOT