PGE Giganty Mocy - Pierwsze w Polsce muzeum o węglu i energii. Doskonały pomysł na wycieczkę szkolną. Muzeum w Łódzkiem atrakcyjne dla rodzin z dzieckiem, dziećmi, rodziną.
Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników. Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu. Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

Kreatywne warsztaty świąteczne w Gigantach Mocy

aktualnosci

Drodzy Nauczyciele i Uczniowie,

Zapraszamy Was na kreatywne warsztaty świąteczne pachnące imbirem, cynamonem i darami lasu, pełne energetycznych pomysłów na przygotowanie świątecznych drobiazgów. Do wyboru trzy warianty tematyczne:

Warsztat: „Świet(l)na Kartka"

Termin: 20 grudnia 2021r. godz. 9:00, godz. 11:00

Klasa: 4-6

Miejsce: sala warsztatowa PGE Gigantów Mocy.

Cena biletu: 24 zł/ 1 os.

 

Czy macie ochotę na odrobinę świątecznej energii? Podczas warsztatu „Świet(l)na Kartka" wspólnie z edukatorami PGE Giganty Mocy dzieci stworzą i ozdobią kartki bożonarodzeniowe, które dzięki umieszczonemu w nich obwodowi elektrycznemu, rozbłysną świątecznym światłem.

 

Warsztat „Aromatyczne święta"

Termin: 21 grudnia 2021r. (wtorek), godz. 9:00, godz. 11:00

Klasa: 1-3

Miejsce: sala warsztatowa PGE Gigantów Mocy.

Cena biletu: 24 zł/ 1 os.

Pachnące dary lasu, cynamon, goździki, zioła to oryginalny pomysł na świąteczny woreczek zapachowy. Podczas warsztatu „Aromatyczne święta" jego uczestnicy uruchomią zmysły i wyobraźnię, by wykorzystać zapachy i kolory do stworzenia intensywnych i niebanalnych połączeń. Dzieci same wykreują zapachową kompozycję świąteczną z aromatu pomarańczy, leśnych skarbów, ziół, przypraw i umieszczą ją w woreczku, który następnie udekorują.

 

Warsztat: „Święta sznurkiem zaplatane"

Termin: 22 grudnia 2021r. godz. 9:00, godz. 11:00

Klasa: 2-3

Miejsce: sala warsztatowa PGE Gigantów Mocy.

Cena biletu: 24 zł/ 1 os.

Co powiecie na samodzielne przygotowanie nietuzinkowej ozdoby świątecznej, która przypominać będzie stylizacją zabawkę z czasów dzieciństwa Waszych dziadków? Do wykonania tego ekologicznego rękodzieła dzieci wykorzystają naturalny sznurek, z którego powstanie aniołek. Tak przygotowana ozdoba z pewnością nada magicznego klimatu każdej choince.

A co powiecie na połączenie warsztatów ze zwiedzaniem naszej Ekspozycji? To koszt 36 zł/ 1 os. Rezerwacja biletu na warsztaty pod numerem telefonu 44/ 635 19 22 lub 503 119 739.

Odwiedźcie nas całą klasą, a nasi Edukatorzy postarają się, abyście poczuli magię Świąt.

 

 

Sponsor tytularny

PGE

Organizator

Sponsor 2ROTTripadvisorPOT