PGE Giganty Mocy - Pierwsze w Polsce muzeum o węglu i energii. Doskonały pomysł na wycieczkę szkolną. Muzeum w Łódzkiem atrakcyjne dla rodzin z dzieckiem, dziećmi, rodziną.
Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników. Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu. Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

Warsztaty MOC upominku I Gigołajki 2021

aktualnosci

W związku z dużym zainteresowaniem naszymi Gigołajkowymi warsztatami pn. „MOC upominku” postanowiliśmy uruchomić drugą turę zajęć. Nasze Instruktorki poprowadzą je po raz drugi, tego samego dnia o godz. 14:00 w sali warsztatowej PGE Giganty Mocy. Jeśli jeszcze nie udało Wam się kupić biletu, zachęcamy do zrobienia tego teraz – wejściówki szybko znikają. 

Bilety zakupicie w systemie sprzedaży online lub w kasie Kina. 

Drodzy rodzice,

Mikołajki coraz bliżej, a wraz z nimi upominki znalezione pod poduszką lub w skarpecie! Co powiecie na to, aby podarować swojemu dziecku udział w warsztatach „MOC upominku” w PGE Gigantach Mocy w ramach tegorocznych Gigołajek?

Kolorowe woreczki, pachnące dary lasu, cynamon, goździki, zioła to oryginalny pomysł na upominek - świąteczny woreczek zapachowy. Podczas warsztatu „MOC upominku” jego uczestnicy uruchomią zmysły i wyobraźnię, by wykorzystać zapachy i kolory do stworzenia intensywnych i niebanalnych połączeń. Dzieciaki same wykreują zapachową kompozycję świąteczną z aromatu pomarańczy, leśnych skarbów, ziół, przypraw i umieszczą ją w woreczku. Ostatnim elementem warsztatów będzie dekorowanie woreczka i płóciennej torby na prezent. Samodzielnie przygotowane drobiazgi, z pewnością umilą każdemu odliczanie do Świąt.  

Termin warsztatów: 5 grudnia (niedziela), w godz. od 11:00 do 12:30.
Miejsce: sala warsztatowa PGE Gigantów Mocy.
Wiek uczestników: od 8 do 12 lat.
Liczba uczestników: (max. 15 osób).
Cena biletu 24 zł.

Bilety zakupicie w systemie sprzedaży online lub w kasie Kina. 

 

Sponsor tytularny

PGE

Organizator

Sponsor 2ROTTripadvisorPOT