PGE Giganty Mocy - Pierwsze w Polsce muzeum o węglu i energii. Doskonały pomysł na wycieczkę szkolną. Muzeum w Łódzkiem atrakcyjne dla rodzin z dzieckiem, dziećmi, rodziną.
Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników. Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu. Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

MEN wznawia nabór do programu "Poznaj Polskę"

aktualnosci

Ministerstwo Edukacji i Nauki wznawia nabór do programu „Poznaj Polskę”. Do podziału jest kolejnych 10 milionów złotych.

Skorzystajcie z przedłużonego naboru wniosków do programu MEN „Poznaj Polskę”. Zgłoście się do programu i zyskajcie dofinansowanie w wysokości 80 % do wycieczki w PGE Gigantach Mocy. Więcej informacji na temat programu znajdziecie TUTAJ.

Zwiedźcie nasze muzeum i spędźcie energetyczny dzień w Bełchatowie! Z wyprawy wrócicie pełni energii. A może nawet naelektryzowani! Skorzystajcie z naszej propozycji wycieczki do PGE Gigantów Mocy – interaktywnej ekspozycji w Bełchatowie. Udajcie się w energetyczną podróż po centrum Polski!

U nas cofniecie się w czasie, popływacie w morzu jurajskim, poznacie historię węgla brunatnego i dowiecie się skąd mamy prąd. Wcielicie się też w rolę górnika oraz dystrybutora mocy, a wiedzę z zakresu nauk przyrodniczych: geologii, paleontologii, fizyki zyskacie ot tak, przy okazji!

Zaciekawieni? Zapraszamy do kontaktu. Więcej informacji o ekspozycji znajdziecie na naszej stronie internetowej: PGE Giganty Mocy

Zapraszamy.

Sponsor tytularny

PGE

Organizator

Sponsor 2ROTTripadvisorPOT