PGE Giganty Mocy - Pierwsze w Polsce muzeum o węglu i energii. Doskonały pomysł na wycieczkę szkolną. Muzeum w Łódzkiem atrakcyjne dla rodzin z dzieckiem, dziećmi, rodziną.
Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników. Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu. Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

Otrzymaj dofinansowanie do wycieczki na Ekspozycję PGE Giganty Mocy w ramach programu "Poznaj Polskę"

aktualnosci

Szukacie pomysłu na wycieczkę szkolną?

Skorzystajcie z naszej propozycji wycieczki do PGE Gigantów Mocy – interaktywnej ekspozycji w Bełchatowie. Udajcie się w energetyczną podróż po centrum Polski!

U nas cofniecie się w czasie, popływacie w morzu jurajskim, poznacie historię węgla brunatnego i dowiecie się skąd mamy prąd. Wcielicie się też w rolę górnika oraz dystrybutora mocy , a wiedzę z zakresu nauk przyrodniczych: geologii, paleontologii, fizyki zyskacie ot tak, przy okazji!

Zaciekawieni? Zgłoście się do programu „Poznaj Polskę” i zyskajcie dofinansowanie w wysokości 80 % do wycieczki w PGE Gigantach Mocy. Więcej informacji na temat programu „Poznaj Polskę” znajdziecie TUTAJZwiedźcie nasze muzeum i spędźcie energetyczny dzień w Bełchatowie! Z wyprawy wrócicie pełni energii. A może nawet naelektryzowani!

Zapraszamy do kontaktu. Więcej informacji o ekspozycji znajdziecie na naszej stronie internetowej: PGE Giganty Mocy.

Zapraszamy.

 

 

 

 

 

 

 

 

Sponsor tytularny

PGE

Organizator

Sponsor 2ROTTripadvisorPOT