PGE Giganty Mocy - Pierwsze w Polsce muzeum o węglu i energii. Doskonały pomysł na wycieczkę szkolną. Muzeum w Łódzkiem atrakcyjne dla rodzin z dzieckiem, dziećmi, rodziną.
Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników. Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu. Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

"LETNIE ORZEŹWIENIE" I warsztaty kosmetyczne

aktualnosci

13. 07 zapraszamy na aromatyczne i pachnące latem warsztaty, podczas których dzieci przygotują odświeżające mgiełki do ciała. W trakcie zajęć wykonają także woreczki do szafy, by po jej otwarciu powitał ich ulubiony zapach. Do stworzenia własnych kompozycji zapachowych dzieci wykorzystają różne olejki eteryczne, lawendę, płatki róż, aromatyczne zioła czy ziarna kawy. Podczas warsztatów uczestnicy pobudzą zmysł węchu i kreatywność, a także poznają ciekawostki i właściwości wybranych olejków eterycznych.
To wszystko na zajęciach LETNIE ORZEŹWIENIE, które odbędą się w sali warsztatowej MCK PGE Gigantów Mocy, w godz. od 10:00 do 11:30.Zapraszamy dzieci w wieku od 8 do 11 lat. Liczba uczestników: (max. 12 osób). Cena biletu 24 zł.
Bilety do nabycia w naszym systemie sprzedaży on-line TUTAJ.

Sponsor tytularny

PGE

Organizator

Sponsor 2ROTTripadvisorPOT