PGE Giganty Mocy - Pierwsze w Polsce muzeum o węglu i energii. Doskonały pomysł na wycieczkę szkolną. Muzeum w Łódzkiem atrakcyjne dla rodzin z dzieckiem, dziećmi, rodziną.
Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników. Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu. Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

"TAJEMNICZY MIKROŚWIAT" I warsztat przyrodniczy

aktualnosci

Warsztaty "TAJEMNICZY MIKROŚWIAT" nasi edukatorzy przygotowali z myślą o młodych odkrywcach i lubiących eksperymentować dzieciach. Podczas zajęć, w dniu 17 sierpnia uczestnicy poznają budowę i działanie mikroskopu biologicznego oraz parametry i funkcje cyfrowych kamer mikroskopowych i ich oprogramowanie. Zdobyte umiejętności wykorzystają w praktyce, przeprowadzając przyrodnicze obserwacje. Na zajęciach nauczą się również samodzielnego przygotowania prostych preparatów mikroskopowych oraz w jaki sposób wykorzystać oprogramowanie do przygotowania magicznych zdjęć. Na zakończenie zajęć wykonają własne mikrofotografie, które zabiorą ze sobą do domu.
Zapraszamy dzieci w wieku od 9 do 14 lat.
Miejsce: sala warsztatowa MCK PGE Gigantów Mocy.
Godz. od 11:00 do 12:30.
Liczba uczestników: (max. 10 osób).
Cena biletu 24 zł.
Bilety do nabycia w naszym systemie sprzedaży on-line TUTAJ.

Sponsor tytularny

PGE

Organizator

Sponsor 2ROTTripadvisorPOT