PGE Giganty Mocy - Pierwsze w Polsce muzeum o węglu i energii. Doskonały pomysł na wycieczkę szkolną. Muzeum w Łódzkiem atrakcyjne dla rodzin z dzieckiem, dziećmi, rodziną.
Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników. Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu. Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

"RECYKLING UBRANIOWY - TORBA NA ZAKUPY" I warsztaty kreatywne

aktualnosci

W wakacje pobudzamy wyobraźnię i inspirujemy dzieci do obserwacji przyrodniczych i twórczego działania! Sprawdźcie, co dla Waszych pociech przygotowali instruktorzy PGE Gigantów Mocy. Wraz z początkiem lipca, 2.07. pokażemy dzieciom, jak powtórnie wykorzystać stary podkoszulek. Na naszych warsztatach dzieci zrobią z niego nietuzinkową, modną torbę, którą ozdobią według własnego pomysłu. Praca będzie nie tylko kreatywna, ale również pożyteczna dla naszej planety.
Zajęcia RECYKLING UBRANIOWY – TORBA NA ZAKUPY odbędą się w sali warsztatowej MCK PGE Gigantów Mocy, w godz. od 10:00 do 11:00.
Zapraszamy dzieci w wieku od 7 do 12 lat.
Liczba uczestników: (max. 15 osób).
Cena biletu 24 zł.
Bilety nabędziecie w naszym systemie sprzedaży on-line TUTAJ.

 

Sponsor tytularny

PGE

Organizator

Sponsor 2ROTTripadvisorPOT