PGE Giganty Mocy - Pierwsze w Polsce muzeum o węglu i energii. Doskonały pomysł na wycieczkę szkolną. Muzeum w Łódzkiem atrakcyjne dla rodzin z dzieckiem, dziećmi, rodziną.
Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników. Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu. Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

Barwna wystawa fotografii o tematyce pszczelarskiej

aktualnosci

Już 8 czerwca, zapraszamy do zwiedzania barwnej wystawy fotografii poświęconej pszczelarstwu, która realizowana jest w ramach projektu pod nazwą Miejski Program Edukacji Ekologicznej „Mali giganci – dzicy zapylacze w miastach”. Głównymi bohaterami wystawy będą pszczoły miodne w dużym powiększeniu. Na wystawie przyjrzycie się pracy pszczelarzy i ich małych przyjaciołom. Zobaczycie ule, akcesoria warsztatu pszczelarza oraz pszczelarskie produkty. Tła do zdjęć użyczą piękne polskie kwiaty, które podobnie jak pszczoły równie okazale prezentują się na zdjęciach. Ta piękna historia pszczół opowiedziana zostanie okiem fotografów Bełchatowskiego Towarzystwa Fotograficznego. Oglądając zdjęcia przekonacie się sami, że fotografie są wynikiem prawdziwej pasji i miłości do pszczół, bez których nie byłoby życia na Ziemi. Zapraszamy już 8.06.2021 na dolne foyer MCK PGE Gigantów Mocy na godzinę 18:00.

Wystawa została przedłużona i będzie można ją oglądać do 4 września 2021r. 

Sponsor tytularny

PGE

Organizator

Sponsor 2ROTTripadvisorPOT