PGE Giganty Mocy - Pierwsze w Polsce muzeum o węglu i energii. Doskonały pomysł na wycieczkę szkolną. Muzeum w Łódzkiem atrakcyjne dla rodzin z dzieckiem, dziećmi, rodziną.
Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników. Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu. Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

Zapraszamy na warsztaty z okazji Dnia Dziecka

aktualnosci

Drodzy Rodzice,

Czy szukacie nietuzinkowej atrakcji dla dzieci z okazji Dnia Dziecka? Chcecie podarować im niezwykłe emocje wzbogacone o walor edukacyjny? Będzie ku temu doskonała okazja, ponieważ na 1 czerwca przygotowaliśmy ciekawą propozycję warsztatów. Sprawdźcie sami.

Warsztaty „Slimowe szaleństwo” dla dzieci to nie tylko świetna zabawa, wywołująca dużo śmiechu, ale również doświadczenie sensoryczne. Nasza sala warsztatowa zamieni się w szalone laboratorium, w którym dzieci stworzą zabawne, rozciągliwe glutki. Nasi edukatorzy sprawią, by były wyjątkowo kolorowe i pełne blasku.

Godzina: 14:00
Wiek uczestników: 6-10 lat
Liczba uczestników: (max. 12 osób)
Miejsce: Sala warsztatowa MCK PGE Gigantów Mocy
Bilety w cenie: 24 zł/osoby

Warsztaty „Twoja własna EKOtorba” to dla dzieci forma edukacji artystycznej i ekologicznej, która rozbudza ich wyobraźnię. Podczas zajęć dzieci otrzymają torbę płócienną, którą będą kreatywnie ozdabiać według własnych pomysłów. Do dyspozycji będą mazaki do tkanin, energetyczne naprasowywanki, tasiemki, koraliki czy też guziki.

Godzina: 16:00
Wiek uczestników: 7-11 lat
Liczba uczestników: (max. 10 osób)
Miejsce: Sala warsztatowa MCK PGE Gigantów Mocy
Bilety w cenie: 24 zł/osoby

Jeśli jesteście zainteresowani udziałem w zajęciach Waszych dzieci zapraszamy do zakupu biletu, które są dostępne on-line https://bit.ly/3oLcD39 lub w kasie MCK Bełchatów.
Deklarację uczestnictwa (do pobrania poniżej) należy dostarczyć na warsztaty lub wypełnić przez osobę dorosłą na zajęciach. Zapraszamy.

Deklaracja uczestnictwa w zajęciach

Sponsor tytularny

PGE

Organizator

Sponsor 2ROTTripadvisorPOT