PGE Giganty Mocy - Pierwsze w Polsce muzeum o węglu i energii. Doskonały pomysł na wycieczkę szkolną. Muzeum w Łódzkiem atrakcyjne dla rodzin z dzieckiem, dziećmi, rodziną.
Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników. Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu. Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

Muzeum tymczasowo nieczynne!

aktualnosci

Drodzy Goście,
W związku z przedłużeniem obowiązujących obostrzeń związanych z pandemią #Covid19, PGE Giganty Mocy będą tymczasowo nieczynne dla zwiedzających. O wszelkich zmianach będziemy informować Was na bieżąco.
W dalszym ciągu odwołane zostają wszystkie zajęcia dodatkowe w tym warsztaty dla grup zorganizowanych oraz zajęcia „Klubu GIGAodkrywców". O wznowieniu działalności muzeum poinformujemy Was na naszych stronach internetowych. Nadal pracować będziemy online, a efektami naszej pracy będziemy się z Wami dzielić na stronie https://www.gigantymocy.pl/zdalna-edukacja oraz na naszym profilu społecznościowym https://www.facebook.com/gigantymocy.

 

 

 

Sponsor tytularny

PGE

Organizator

Sponsor 2ROTTripadvisorPOT